Ε.Σ.Σ.Δ.Ε.Ι.Ν

Ένωση Σκακιστικών Σωματείων Δυτικής Ελλάδας και Ιονίων Νήσων

Αποτελέσματα και Προκρίσεις 1ου Ομίλου

Αναλυτικά τα αποτελέσματα σε κάθε τάξη

1 ΟΜΙΛΟΣ-A ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ Προκριματικοί αγώνες Δ. Πατρέων – Δ. Αχαΐας και Ερυμάνθου

1 ΟΜΙΛΟΣ-B ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ-Προκριματικοί αγώνες Δ. Πατρέων – Δ. Αχαΐας και Ερυμάνθου

1 ΟΜΙΛΟΣ-Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ Προκριματικοί αγώνες Δ. Πατρέων – Δ. Αχαΐας και Ερυμάνθου

1 ΟΜΙΛΟΣ-Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ Προκριματικοί αγώνες Δ. Πατρέων – Δ. Αχαΐας και Ερυμάνθου

1 ΟΜΙΛΟΣ-E ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ Προκριματικοί αγώνες Δ. Πατρέων – Δ. Αχαΐας και Ερυμάνθου

1 ΟΜΙΛΟΣ-ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ Προκριματικοί αγώνες Δ. Πατρέων – Δ. Αχαΐας και Ερυμάνθου

Οι προκριθέντες σε κάθε τάξη. Παρακαλούνται οι προκριθέντες να δηλώσουν την συμμετοχή τους εκ νέου στην τελική φάση που θα πραγματοποιηθεί στις 3 Απριλίου.

Α ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 1 ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 60ο Δημοτικό Πάτρων
ΚΑΛΛΙΓΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 10ο Δημοτικό
ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΑΡΗΣ 44ο
ΚΑΜΑΡΙΑΝΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ 44 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΤΡΩΝ
ΚΑΡΒΕΛΑ ΑΝΔΡΙΑΝΝΗ – ΜΑΡΙΑ 2ο Οβρυάς
ΜΑΝΤΖΙΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
B ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 1 ΟΜΙΛΟΣ
ΜΠΑΛΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΡΑΧΝΑΙΙΚΩΝ
ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΜΟΥΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 33ο Δημοτικό Πατρών
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 21ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
ΤΟΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 44ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 61ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Δημ.Σχ. Ανω Αλισσου
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΘΑΝΑΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 1 ΟΜΙΛΟΣ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΝΤΙΛΟΓΛΙΟΥ
ΓΟΥΡΔΟΥΠΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 55ο
ΚΑΡΑΒΟΤΑΣ ΘΕΟΚΡΙΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΩ ΑΛΙΣΣΟΥ
ΓΚΛΑΒΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 65ο Δημοτικό Σχολείο Πατρών
ΚΟΒΡΙΓΚ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 65ο Δημοτικό Σχολείο Πατρών
ΕΥΘΥMΙΟΥ -ΜΟΥΖΟΥΡΑΣ ΟΡΦΕΑΣ 2ο ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣ
ΑΞΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 42ο ΠΑΤΡΩΝ
ΤΣΩΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣ
ΤΣΩΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣ
ΑΝΝΙΝΟΥ ΑΘΗΝΑ 10ο
ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣ
ΣΚΕΝΤΖΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 65ο Δημοτικό
Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 1 ΟΜΙΛΟΣ
ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 22ο
ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ 53ο ΠΑΤΡΩΝ
ΣΕΡΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 39ο Δημοτικό
ΑΦΑΛΙΩΝΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 10
ΠΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 22ο Δημοτικό
ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Δημοτικό Σαραβαλίου
ΑΞΙΩΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 42ο ΠΑΤΡΩΝ
ΤΣΙΑΤΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 44 ο ΔΗΜ
ΤΟΜΑΡΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 44ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΑΝΑ 22ο Δημοτικό Πατρών
ΓΙΑΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΝΑ Δημοτικό Σαραβαλίου
Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 1 ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 21ο Πατρών
ΠΡΟΣΚΕΦΑΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 21ο Πατρών
ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 22ο Δημοτικό Πατρών
ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 61ο ΠΑΤΡΩΝ
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ 55ο ΠΑΤΡΩΝ
ΣΑΜΑΡΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 41ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΤΡΩΝ
ΝΤΑΣΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 32ο ΠΑΤΡΩΝ
ΓΚΟΥΡΝΕΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 60ο
ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 1 ΟΜΙΛΟΣ
ΜΕΝΤΗΣ ΦΟΙΒΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΑ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΤΡΑΣ
ΕΥΘΥΜΙΟΥ-ΜΟΥΖΟΥΡΑΣ ΕΡΜΗΣ 2ο ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΚΙΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 44ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΤΡΩΝ
ΒΟΛΛΑΣ ΝΙΚΟΣ 42 Δημοτικο σχολειο
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΤΣΑΣ
ΡΗΓΑ ΜΙΧΑΕΛΑ Δημοτικό Σαραβαλίου
ΓΙΑΤΣΟΥ ΣΟΦΙΑ Δημοτικό Σαραβαλίου

Αφήστε την απάντησή σας